Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

slide-1
slide-2
slide-3

 


Fotovoltaický striedač ohrevu

 

NECTAR SUN

 

NECTAR SUN - vysokoefektívny spôsob ohrevu vody s použitím fotovoltaických panelov. Integrovaná technológia MPPT, umožňuje maximálne využitie slnečnej energie a to na úrovni 99% a viac.

 

Nectar SUN vykurovací systém je tak jednoduchý, ako je to len možné. Systém sa skladá z fotovoltaických panelov (FV), Nectar SUN regulátora a už nainštalovaného elektrického ohrievača vody/bojlera. Regulátor je v podstate možné pripojiť na všetky elektrické ohrievače, ktoré sú v domácnosti k dispozícii. Zariadenie sa pripája priamo k ohrievaču, bez toho aby sa zmenilo existujúce elektrické vedenie. Tým sa zabráni dodatočným nákladom, ktoré sú spojené  s modernizáciou už existujúceho systému ohrevu vody. Minimálny počet komponentov, zaisťuje spoľahlivosť celého systému a účinnosť 99 %.To umožňuje minimalizovať náklady na ohrev vody až o 70%.


Nectar Sun je výsledkom rokov skúseností a odhodlania


Nectar Sun - Úspora financií Nectar Sun - Komfortné ovládanie Nectar Sun - Jednoduchá inštalácia

Úspora financií

Komfortné ovládanie

Jednoduchá ínštalácia

Ušetrite až 70% nákladov na ohrev TÚV pri návratnosti kratšej než 5 rokov. Ovládajte systém ohrevu vody odkiaľkoľvek a uvidíte koľko ušetríte každý deň. Plne automatizovaný systém s jednoduchou inštaláciou. Kompatibilný s väčšinou elektrických ohrievačov vody pre domácnosti.
     
Nectar Sun - Spoľahlivosť Nectar Sun - Šetrnosť k životnému prostrediu Nectar Sun - Výkon

Spoľahlivý

Šetrný k životnému prostrediu

Výkonný

Vaša investícia je chránená 3 ročnou zárukou na regulátor Nectar Sun a až 30 rokov na fotovoltaické panely. Prepnite na zelenú energiu a pomôžte zmeniť svet. Je to dobrý pocit...

Použiteľný výkon až 2,4kW. Ideálny pre elektrické zásobníky až do 300 litrov.

 

 

Nectar Sun - Ako to funguje

Ako to funguje?

 

Tento ohrevný systém je veľmi jednoduchý. Nainštalujte fotovoltaické panely (FV), pripojte ich ku regulátoru Nectar Sun a ten k zásobníku vody. Jednoduché.

 

Fotovoltaické panely
Regulátor Nectar Sun
Elektrický ohrievač vody (stávajúci)

 

Energia vyrobená fotovoltaickými panelmi je uložená vo Vašom zásobníku, ktorý ju udržiava a to počas dňa aj noci. Regulátor je možné pripojiť k väčšine elektrických ohrievačov vody, ktoré sú k dispozícii pre domácnosť. Pripojí sa priamo k zásobníku bez toho, aby bolo potrebné meniť existujúce elektrické zapojenie. Žiadne potrubia, ventily, čerpadlá alebo iné prídavné zariadenia. Regulátor sa jednoducho inštaluje a ovláda.

 

 

Ovládanie a monitoring odkiaľkoľvek

 

Pohodlne monitorujte a ovládajte svoj systém ohrevu TÚV. Nectar Sun app Vám ukáže, koľko energie využijete každý deň, mesiac, či rok. Plánujte a šetrite ešte viac.

Systém ohrevu vody - Aplikácia

Štatistiky

Home

Časovač
Statistics Home Schedule

 

Nectar Sun - zloženie

Inštalácia Plug & Play

 

Pre inštaláciu inteligentého ohrevu vody Nectar SUN, kontaktujte inštalatéra fotovoltaických systémov.
Všetky potrebné informácie sú obsahom balenia. Potrebujete pomoc? Môžete nás kontaktovať 24 hod. denne.